Casselton Titans Baseball – 2018 Schedule

Head Coach: Dominic Spooner (361-1359)

Tuesday, May 22:  Edward Jones (A) 7:30 PM Exchange Field - WF

Thursday, May 24:  SWL Attorneys     7:30 PM     WF Exchange

Tuesday, May 29:  Moorhead Orange     5:30 PM     Tharaldson - No Name

Thursday, May 31:  Moorhead White     7:30 PM     Concordia

Tuesday, June 5:  Kindred     5:30 PM     Kindred

Thursday, June 7:  Haberdashery (H) 5:30 PM

Tuesday, June 12:  Scheels     5:30 PM     Tharaldson Helling

Thursday, June 14:  Beyond Realty     5:30 PM     WF Exchange        

Tuesday, June 19:  IRA Cabinets     7:30 PM     WF Excahnge

Thursday, June 21:  CrossFit     7:30 PM     Fargo North

Tuesday, June 26:  HuHot     5:30 PM     Tharaldson - No Name

Thursday, June 28:  Moorhead Orange     7:30 PM      Tharaldson Teamsters

Thursday, July 12:  Kindred     5:30 PM     Kindred

Tuesday, July 17:  Haberdashery     5:30 PM     Tharaldson Helling

Thursday, July 19:  Scheels     7:30 PM     Tharaldson Teamsters

Tuesday, July 24:  Beyond Realty     5:30 PM     WF Exchange

Thursday, July 26:  SWL Attorneys     7:30 PM     WF Exchange

Friday - Sunday, July 27-29:  NIT Tournament (Fargo - TBA)

Tuesday, July 31:  CrossFit     7:30 PM     Tharaldson Helling

 

Fargo Babe Ruth League Schedule (Mark Robinson - 866-9936)

Monday, May 21     Scheels (A)     5:30 & 7:30 PM     Tharaldson McCormick

Wednesday, May 30     HuHot (A)     5:30 & 7:30 PM     Tharaldson Teamsters

Sunday, June 3     Wahpeton (H)     5 PM

Tuesday, June 5     Breckinridge (A)     6:30 PM (One Game)

Wednesday, June 6     Moorhead White (A)     5:30 & 7:30 PM     Tharaldson McCormick

Sunday, June 10     Mayville (H)     2 PM

Wednesday, June 13     1st International Bank (H)     5:30 & 7:30 PM

Thursday, June 14     Breck (A)     6:30 PM (One Game)

July 16-17     Enderlin Tourney     TBA

Wednesday, June 20     Key Contracting (H)     5:30 & 7:30 PM

June 22 -24      Perham Tournament     TBA

Monday, June 25     HuHot Red (A)     5:30 & 7:30 PM     TC - Teamsters

Thursday, June 28     Mayville (A)     11 AM

Monday, July 16     Wahpeton (A)     5 PM

Wednesday, July 18     Kindred (A) 5:30 & 7:30 PM TC - McCormick

Monday, July 23     Moorhead (A)     5:30 & 7 :30 PM     WF Exchange Field

July 27-29     NIT Tournament (Tharaldson)     TBA